• In English
  • Віталій Ярема: Уряд працює над швидким та ефективним реформуванням країни
    опубліковано 30 травня 2014 року о 17:55

    Перший віце-прем’єр-міністр України провів зустріч з делегацією Ради Європи на чолі з керівником Генерального директорату Ради Європи з прав людини та верховенства права Філіпом Буайя.

    Віталій Ярема висловив вдячність Раді Європи за її зусилля, спрямовані на підтримку та сприяння Україні у врегулюванні нинішньої кризи та стабілізації ситуації. «Ми також високо цінуємо рішення Комітету Міністрів, Парламентської Асамблеї та Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, в яких висловлюється підтримка територіальної цілісності та суверенітету України», - підкреслив урядовець.

    У ході зустрічі сторони зосередилися на обговоренні реформ у важливих для українського суспільства сферах – конституційній, судовій, антикорупційній, кримінального судочинства, правоохоронній тощо. Перший віце-прем’єр-міністр наголосив: «Уряд працює над швидким та ефективним реформуванням країни».  Віталій Ярема запевнив представників Ради Європи у тому, що українська сторона зацікавлена у підтримці та співпраці з Радою Європи і, зокрема, з Директоратом Ради Європи з прав людини та верховенства права.