• In English
 • За останні п'ять років Україна на участі в миротворчих операціях заробила 1 трильйон гривень
  опубліковано 30 травня 2014 року о 18:10

  30 травня заступник начальника головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗСУ полковник Андрій Ординович розповів під час брифінгу на тему “Миротворча діяльність Збройних Сил України” в Українському кризовому медіа-центрі, що за останні п’ять років Україна на участі в миротворчих операціях заробила 1 трильйон гривень.

  «За останні 5 років Україна отримала приблизно 1 трильйон гривень за участь українських військових в миротворчих місіях ООН. Окрім грошей, наша держава отримала і додаткову економію коштів, які мали б витрачатися на підготовку висококласних пілотів в Україні, – зазначив полковник Андрій Ординович. – Для прикладу, за цінами 2012 року, підготовка льотчика третього класу для вертольотів Мі-8 і Мі-24 складає приблизно 3 мільйона 700 тисяч гривень. Для отримання цієї класності потрібно щоб пілот виконав норму і налітав 150 годин», – підкреслив офіцер.

  За його словами, для підготовки пілотів 2 класу потрібно налітати 300 годин і вартість підготовки військового льотчика збільшується в 2 рази.

  «За ці роки ми маємо одного добре підготовленого льотчика першого класу, два пілота 2 класу та 89 пілотів третього класу, які брали участь в миротворчих місіях», – повідомив полковник Андрій Ординович.