• In English
  • Мінсоцполітики забезпечує можливість з працевлаштування для переселенців з Криму, Севастополя, Донецької та Луганської областей
    опубліковано 28 травня 2014 року о 19:23

    Мінсоцполітики повідомляє, що з березня цього року в кожній області України працюють штаби з розміщення громадян України - переселенців з Автономної Республіки Крим та Східних областей України. Крім того, такі  громадяни забезпечуються всіма необхідними соціальними послугами, також їм надається можливість за спрощеною процедурою працевлаштуватися та отримати належні їм соціальні виплати.

    Зокрема, кожен переселенець має звернутися до державної служби зайнятості за місцем свого теперішнього проживання та стати на облік - для отримання відповідних послуг. В регіональних центрах служби зайнятості забезпечується допомога в працевлаштуванні за чотирма програмами: підбір роботи за освітою, перекваліфікація, відкриття підприємницької діяльності, участь в оплачуваних громадських роботах або призначення/поновлення допомоги по безробіттю.

    Мінсоцполітики інформує, що станом на сьогодні до державної служби зайнятості звернулися 754 переселенці з Автономної Республіки Крим, з них 143 особи працевлаштовано. 611 громадянам продовжують надавати послуги з працевлаштування, 382-ом з них -  виплачується допомога по безробіттю.