• In English
 • Остап Семерак розповів представникам МВФ про результати тримісячної роботи Уряду
  опубліковано 28 травня 2014 року о 14:35

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак провів робочу зустріч з місією Міжнародного валютного Фонду, яка прибула в Україну.

  Як заявив керівник місії Седа Огада під час зустрічі з Міністром Кабінету Міністрів, місію МФВ в Україні найбільше цікавлять три ключові сфери діяльності українського Уряду: антикорупційні заходи, реформування судової системи, поліпшення інвестиційного бізнес-клімату.

  Міністр Остап Семерак у свою чергу відзначив важливість співпраці з МВФ у зв’язку з реформами, які Уряд задекларував як свої програмні дії.

  За словами урядовця, боротьба з корупцією – одне з головних завдань, передбачене в програмних діях Уряду. «Особисто для мене як для політика це – головне завдання», – зауважив Остап Семерак.

  Міністр нагадав Місії МВФ, що український Парламент нещодавно прийняв закон, який стосується посилення боротьби з корупцією. Найближчим часом він має бути підписаний в. о. Президента.

  Також у Парламенті зареєстровано декілька законопроектів щодо утворення спеціального національного органу, який має боротися з корупційними злочинами.

  За ініціативою Уряду прийнято декілька законопроектів, які спрощують процедуру ведення бізнесу в Україні.

  Остап Семерак нагадав, що 27 травня минуло три місяці роботи нинішнього Уряду. «Проте ми встигли зробити багато. На жаль, не всі закони вступили в силу, які ми запропонували на розгляд Парламенту, через технічні процедури, які вони мають пройти», – зазначив урядовець.

  Остап Семерак зазначив, що Уряд зацікавлений у залученні якомога ширшого кола громадськості до розробки законопроектів та інших правових документів. За ініціативою Секретаріату Кабміну, скорочено термін розгляду документів в Уряді з 193 днів до 45.

  Усі рішення, які виносяться на обговорення засідання Кабінету Міністрів, зазначив Остап Семерак, проходять через урядові комітети із залученням громадських експертів, народних депутатів.

  Також Міністр відзначив, що при Кабміні діє Центр підтримки реформ. «Це також один з елементів нашої нової політики щодо залучення громадськості до напрацювання реформ, які необхідні Україні», - зазначив він.