• In English
 • Арсеній Яценюк привітав українців із обранням Президента
  опубліковано 27 травня 2014 року о 10:55

  «Переконані, що новий Президент, Уряд і Парламент зроблять все, чого чекає український народ і за що український народ вийшов на Майдан», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду у вівторок, 27 травня.

  «Вітаю всю Україну з обранням Президента нашої держави», - наголосив він.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що проведення чесних і прозорих виборів було однією з програмних засад Кабінету Міністрів України: «Завдяки нашій спільній роботі можемо зарахувати цю виборчу кампанію як одну з найбільш прозорих, відкритих і чесних».

  Протягом цієї кампанії, наголосив він, не було використано жодного адміністративного ресурсу: «Ми змогли зробити все для того, щоб не було «каруселей», чорнил, які зникають, сотень тисяч підроблених бюлетенів і перероблених протоколів. Тому український народ визначився, і в української держави є Глава держави».

  «Від імені Уряду України вітаємо Петра Олексійовича. Переконані, що новий Президент, Уряд і Парламент зроблять все, чого чекає український народ і за що український народ вийшов на Майдан», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду висловив сподівання, що Центральна виборча комісія, «яка доклала максимальних зусиль для проведення цих виборів, також в найкоротші терміни підіб’є підсумки, офіційно оголосить результати виборів, і Глава держави вступить в офіс та почне виконувати свої обов’язки якомога швидше».

  «Як Прем'єр-міністр України я офіційно оприлюдню свою позицію з приводу подальшої діяльності Кабінету Міністрів України і взаємодії законодавчої, виконавчої гілок влади та інституту Президента України», - зазначив Арсеній Яценюк.