• In English
 • Перший заступник Міністра закордонних справ обговорила перебіг голосування в Україні з французьким дипломатом
  опубліковано 26 травня 2014 року о 18:32

  26 травня ц.р. Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко провела зустріч з Директором Департаменту континентальної Європи МЗС Франції Еріком Фурньє.

  Співрозмовники обговорили перебіг голосування в Україні 25 травня 2014 р. та проміжні результати президентських виборів, а також ситуацію у східних та південно-східних областях України.

  Е.Фурньє наголосив на важливості виборів Президента України для нормалізації ситуації в державі. Н.Галібаренко подякувала французькій стороні за участь представників Франції у спостереженні за виборами та активну позицію щодо підтримки територіальної цілісності і суверенітету України.

  У ході зустрічі було обговорено питання європейської інтеграції України, зокрема, підписання найближчим часом економічної та секторальної частин Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Відбувся також обмін думками щодо перспектив розвитку українсько-французького співробітництва, у тому числі активізації політичного діалогу на найвищому рівні.