• In English
 • Французькі дипломати відзначили "абсолютно чудову" організацію президентських виборів
  опубліковано 26 травня 2014 року о 14:17

   

  Французькі дипломати на зустрічі з Міністром Кабінету Міністрів України Остапом Семераком відзначили «абсолютно чудову» організацію президентських виборів в Україні 25 травня.

  У зустрічі з Міністром Кабінету Міністрів сьогодні, 26 травня, узяли участь Ален Ремі, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні, Ерік Фурн’є, керівник Департаменту Європи МЗС Франції та Дід’є Ле Бре, керівник Антикризового Центру МЗС Франції.

  «Дякуємо вам за абсолютно чудову організацію виборів. Це справді був найвищий рівень організації. Ми спостерігали за виборчим процесом у Харкові. І ми не мали жодного повідомлення про порушення», – відзначили дипломати.

  Іноземні гості також підкреслили, що вони мали зустріч із французькими бізнесменами, які працюють в Україні. «Наші бізнесмени тепер впевнено дивляться в майбутнє», – сказали французькі дипломати.

  Міністр Кабінету Міністрів у свою чергу подякував за високу оцінку виборів. «Приємно чути про позитивні відгуки організації виборчого процесу. Тим більше, що ви їх робите, виходячи зі стандартів Європейського Союзу», – зазначив Остап Семерак.

  Урядовець нагадав, що в Уряді працювала група, яку очолював Перший віце-прем’єр Віталій Ярема, що об’єднувала і координувала дії силовиків для максимального забезпечення безпеки виборів.

  За його словами, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк персонально приділяв увагу організації виборів, запобіганню загроз і зриву виборів.

  Міністр розповів також про реформи, які Уряд України впроваджує: боротьба з корупцією, полегшення ведення бізнесу, робота над децентралізацією влади. Остап Семерак відзначив також реформування виборчої системи. «Навіть якщо ми говоримо про вибори, то це теж реформи, бо на цих виборах не було жодного впливу адміністративного ресурсу, фальсифікацій. Це те, що хочуть бачити наші громадяни», – підкреслив урядовець.