• In English
 • 29 травня стартує проект Твінінг щодо захисту інтелектуальної власності в Україні
  опубліковано 26 травня 2014 року о 10:47

  29 травня 2014 року Державна служба інтелектуальної власності України за підтримки Представництва ЄС в Україні запрошує ЗМІ на Урочисте відкриття проекту Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», який впроваджується за фінансування ЄС.

  Початок заходу: 11:00.

  Місце проведення: Конференц-зал, Український інститут промислової власності (вул. Глазунова 1, 9-ий поверх)

  Список гостей заходу включає представників Представництва Європейського Союзу в Україні, Посольства Королівства Іспанії, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства доходів і зборів України, Служби безпеки України, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати.

  Проект Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» впроваджується експертами із Іспанського відомства торговельних марок та патентів, Відомства патентів та торговельних марок Данії та їх колег із Державної служби інтелектуальної власності України. Загальна тривалість проекту становить 18 місяців.  Ефективний захист прав інтелектуальної власності – це необхідний інструмент для приваблення іноземних інвестицій, передачі технологій та ноу-хау, дотримання законних прав українських правовласників. У середньо- та довготривалій перспективі, це також заохотить українських авторів, винахідників та інвесторів, сприятиме розвитку української економіки. Так, 56,5 млн. із 218 млн. робочих місць в державах-членах ЄС прямо створюються підприємствами, які ефективно захищають інтелектуальну власність, тоді як заробітна платня таких співробітників в середньому на 40% вища1.   

  Контакти

  Пабло Роденас, Постійний радник проекту Твінінг, тел. +380 (44) 494-06-54, e-mail: prodenas@fiiapp.org

  Більше інформації Ви можете знайти на веб-сторінці http://sips.gov.ua/ua/twinning

  Для акредитації просимо звертатися до Гордія Сірого, тел. +380 (44) 393-79-24, e-mail: twinning.ip@gmail.com