• In English
 • МЗС констатує надзвичайно високу активність виборців на закордонному виборчому окрузі
  опубліковано 25 травня 2014 року о 22:59

  У закордонному виборчому окрузі вибори уже відбулися практично на 91 зі 114 виборчій дільниці. Перші оперативні дані свідчать про високу активність українських виборців, які проживають, або тимчасово перебувають за кордоном. Про це заявив в. о. Міністра закордонних справ Андрій Дещиця під час брифінгу в Будинку Уряду в неділю, 25 травня.

  «Вибори показали дуже високу активність наших громадян. Фактично в кількох державах ця активність була в 2-3 рази вища, ніж під час попередніх виборів. Це ще раз показало, що наші громадяни дуже велику увагу приділили виборам Президента і вибору майбутнього України», - заявив в. о. Міністра.

  «Ми дуже задоволені в цілому ходом проведення виборів у закордонному виборчому окрузі», - підкреслив Андрій Дещиця.

  У свою чергу заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Андрій Олефіров зазначив, що вибори відбуваються у штатному режимі. на 91 виборчій дільниці голосування уже завершилося. Зараз триває підрахунок голосів. При цьому на решту 23 закордонних  виборчих дільницях виборчий процес ще триває. Останніми свою роботу завершить закордонна виборча дільниця при генеральному консульстві у Сан-Франциско – робота цієї дільниці завершиться 26 травня о 6:00.

  «Загалом, можна з упевненістю констатувати, що ці вибори відбулися і засвідчили надзвичайно високий інтерес та активність з боку наших співвітчизників», - зазначив заступник Міністра.

  За останніми оперативними даними, загалом на закордонному виборчому окрузі проголосувало понад 53 тисячі громадян України. При цьому Андрій Олефіров прогнозує, що загальна кількість виборців, які взяли участь у голосуванні на закордонному виборчому окрузі, сягне 60 тисяч.