• In English
 • МВС: Ми спостерігаємо небачену явку виборців
  опубліковано 25 травня 2014 року о 14:21

  По всій території України спостерігається надзвичайна велика активність виборців під час голосування на позачергових виборах Президента України. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський під час брифінгу в Будинку Уряду в неділю, 25 травня.

  «З моменту відкриття виборчих дільниць спостерігаєте небувала активність виборців. Явка дуже висока», - заявив він.

  При цьому Станіслав Речинський наголосив, що на цьому тлі різко контрастує ситуація, яка склалася в Донецькій і Луганській областях, де щодо учасників виборчого процесу «застосовується терор»: «Нинішні вибори унікальні тим, що вони проводяться в двох областях практично в стані війни».

  Станіслав Речинський заявив, що з метою забезпечення належного рівня безпеки під час проведення позачергових виборів і охорони громадського порядку залучено 82 тис. 78 працівників правоохоронних органів і 17 тис. 528 членів громадських формувань. Безпосередньо на виборчих дільницях несуть службу 64 тис. 264 особи, а 30

  тис. 458 забезпечують охорону порядку в громадських місцях. У резерві перебуває ще біля 5 тис. співробітників правоохоронних органів.

  Також станом на 12:00 в органи внутрішніх справ надійшло 19 повідомлень про порушення, які стосуються виборчого процесу (9 з них стосувалися порушень у Донецькій області, 4 – Луганській, 2 – Запорізькій і по одному в Одеській, Тернопільській, Херсонській і Харківській областях). Усі повідомлення пов’язані з пошкодженням приміщень або майна виборчих комісій, зокрема, вони стосувалися спроб підпалу на виборчих ділянках.