• In English
 • У Харкові військові лікарі вже надали допомогу 69-м учасникам АТО
  опубліковано 24 травня 2014 року о 18:08

  До Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з моменту початку проведення антитерористичної операції поступило 69 поранених військовослужбовців  ЗС України та військових із інших силових відомств. 70% від усіх постраждалих учасників АТО направлено до клініки ушкоджень, решта розподілено по інших відділеннях медичного центру. Загалом, протягом квітня-травня до військових лікарів з Харкова звернулося понад 400 захисників Вітчизни, які перебувають у польових таборах на Сході країни.

  «Усі наші лікарі в погонах та молодший медичний персонал мають найвищу кваліфікацію і досвід лікування вогнепальних поранень. Для прикладу, більшість травматологів та хірургів виконували завдання у миротворчих місіях. Із забезпеченням також не виникає проблем. Деякі мої підлеглі проводять по 5-7 операцій на добу, тож я впевнений в професіоналізмі кожного з них,» - розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Віктор Поліщук.

  За словами командування медичного центру, понад 30 військових лікарів зараз стежать за здоров’ям військовослужбовців Збройних Сил України в польових умовах. Одним з них, є медичний брат відділення гнійної хірургії клініки ушкоджень старшина військової служби за контрактом Василь Веремеєнко, який 2 травня під час евакуації постраждалого зі Слов’янська сам отримав важке поранення.

  «Можливості нашої військово-медичної установи дозволяють у стаціонарних умовах лікувати одночасно до 1000 пацієнтів. При цьому, окрім штатних працівників, нам допомагають лікарі з інших Військово-медичних клінічних центрів. Це підсилення у рази збільшує наші можливості,» - додав полковник медичної служби Віктор Поліщук.