• In English
 • Правопорядок під час виборчого процесу забезпечують майже 12 тис. працівників міліції та 17,5 тис. представників громадськості
  опубліковано 24 травня 2014 року о 13:13

  Сьогодні, 24 травня, в Будинку Уряду почав свою роботу медіа центр стосовно організації виборів та забезпечення правопорядку під час позачергових виборів Президента України. Перший брифінг провів Начальник департаменту громадської безпеки МВС Володимир Гриняк.

  «Станом на сьогодні, 12 областей взяті під охорону. Взяті під охорону окружні комісії і всі дільничні комісії, де забезпечується охорона громадського порядку,» повідомив він. Володимир Гриняк пояснив, що в усіх 20 областях йде процес завезення бюлетенів, процес доставляння і взяття під охорону цих бюлетенів. Повністю бюлетені завезено на дільниці в Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях та місті Києві.

  Начальник департаменту МВС повідомив, що ситуація по вищезазначених областях повністю контрольована. Існує повна взаємодія з громадськими організаціями.

  Володимир Гриняк відмітив, що в Донецькій області було створено 22 окружні комісії, а в Луганській - 12 окружних комісії з яких не працює 8 через захоплення приміщень та оргтехніки. Але він запевнив, що підтримується постійна взаємодія з підрозділами Служби безпеки України в питаннях завезення бюлетенів на дільниці в Донецькій та Луганській області.

  Довідково:

  Правопорядок у громадських місцях міст та районних центрів забезпечують майже 12 тис. працівників міліції та 17,5 тис. представників громадськості.