• In English
 • Олег Мусій вручив ключі від автомобілів швидкої допомоги Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва
  опубліковано 23 травня 2014 року о 17:23

  Міністр охорони здоров'я України Олег Мусій взяв участь в урочистій церемонії передачі спеціалізованих медичних автомобілів для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва. Урочистості проходили на території підприємства «Київмедспецтранс», яке обслуговує карети швидкої.

  Олег Мусій привітав медиків з довгоочікуваною радісною подією. «Сьогодні ми передаємо 91 автомобіль із запланованих 150. Приємно, що одні з найкращих автівок допомагатимуть рятувати життя киян, дозволять надавати допомогу більш оперативно та якісно», - сказав він.

  Спеціалізовані автомобілі екстреної медичної допомоги виготовлено на базі Peugeot Boxer (6 з них – типу А2, 81– типу В та 4 – типу С). Кожна з нових машин повністю укомплектована сучасним обладнанням, яке значно розширює можливості лікарів у наданні медичної допомоги пацієнтам. А це – не один десяток врятованих життів. Крім того, у спеціалізованих автомобілях швидкої передбачено все для створення комфортної роботи як водія, так і медичного персоналу.

  Олег Мусій підкреслив непересічну роль, яку під час Революції національної гідності, відіграли медики київської швидкої допомоги та лікарень міста. «Велика вдячність, уклін і пошана лікарям, фельдшерам, водіям, котрі рятували життя бійців, які вибороли для нас свободу. Хочу, щоб всі ми пам’ятали ці часи. Медична служба Штабу національного спротиву і лікарі київських лікарень спільними зусиллями, на одному дусі рятували життя людей. Переконаний, що з такими медичними працівниками нас чекає світле майбутнє. Ми зможемо разом побудувати сильну країну нашої мрії», - наголосив він.

  Олег Мусій зауважив, що тендер по закупівлі «швидких» був проведений минулою владою і у правоохоронних органів до цих закупівель є низка запитання. «Однак МОЗ стоїть на однозначній позиції: проплачені з державного бюджету автомобілі мають працювати і служити людям. Саме тому ми максимально швидко, наскільки це можливо фізично, прискорюємо здачу автомобілів і перенаправляємо їх у регіони України», - сказав Олег Мусій.

  Він зазначив, що нині доукомплектовуються автомобілі на базі «Газелі» (класу «А») «З 1 червня вони почнуть надходити, в тому числі і у Київ. Із закуплених під час тендеру 1400 автомобілів не введені експлуатацію і не передані Міністерству трохи більше 500 машин», - сказав Олег Мусій у коментарі журналістам.