• In English
 • Близько тисячі пасажирів 1-го класу поїздів Інтерсіті+ накопичили бонуси для знижки на проїзд
  опубліковано 23 травня 2014 року о 14:52

  Бонусна програма для пасажирів першого класу поїздів Інтерсіті+ продовжує діяти. Як повідомляє Українська залізнична швидкісна компанія, з часу її започаткування, з 30 вересня 2013 року, по 21 травня поточного року   її учасниками стали 32 906 пасажирів. За цей період за умовами бонусної програми з нарахуванням бонусів оформлено 955  проїзних документів.

  За умовами програми, пасажир, накопичивши певну кількість бонусів, матиме змогу отримати істотну знижку на придбання проїзних документів для наступних поїздок у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Бонусна програма розповсюджується на плацкартну частину проїзного документу, яка складає орієнтовно 70% вартості проїзного документу.

  Вже зареєстровано 6 пасажирів (станом на 21 травня 2014 року), які придбали квитки за умовами бонусної програми і розрахувалися за плацкартну складову квитка бонусами, заощадивши при цьому свої власні кошти.

  Довідково: 

  Бонусна програма діє при оформленні проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+ через Інтернет-сайт http://booking.uz.gov.ua

  Нарахування та використання бонусів здійснюється на плацкартну частину проїзного документу, вартість якої встановлюється на дату подорожі користувача.

  Нарахування та використання бонусів здійснюється тільки при оформленні повних проїзних документів.

  При оформленні проїзного документу у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+ нарахування бонусів здійснюється автоматично на віртуальну бонусну картку користувача за курсом бонуса 10 грн = 1 бонус. Інформація про кількість нарахованих бонусів відображається в особистому кабінеті користувача, поряд з вартістю проїзного документу.

  Використання бонусів можливе після оформлення 9 проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+ за умови, що кількість бонусів на рахунку віртуальної бонусної картки рівна або перевищує вартість плацкарти проїзного документу, що оформлюється.

  Бонуси діють упродовж одного року з моменту нарахування.