• In English
 • Уряд розпочав виплату грошової допомоги родинам загиблих "Небесної сотні"
  опубліковано 23 травня 2014 року о 09:06

  З урахуванням прийнятого 21 травня Кабінетом Міністрів України розпорядження про виділення Мінсоцполітики з резервного фонду коштів в розмірі 11,7 млн. гривен для виплат одноразової грошової допомоги, у регіони було направлено відповідне фінансування для забезпечення цих виплат.

  Допомогу у розмірі 121 800 грн. отримають родини кожного з 96 загиблих на Майдані.

  «На сьогодні ми вже маємо затверджений порядок виплат і кошти для їх здійснення. Отже, членам родин загиблих для отримання допомоги необхідно лише звернутися до органу соцзахисту за місцем реєстрації та надати необхідні документи», - повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Окрім одноразової грошової допомоги, Уряд з 14 травня здійснює доплату до пенсії у зв’язку з втратою годувальника в розмірі 5 тис. грн. усім непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні загиблих (померлих). За даними органів Пенсійного фонду, її призначення здійснено 68  членам родин 41 загиблої особи, які мають право на отримання таких доплат.

  Наразі доплату до пенсії виплачено членам сімей 30 осіб.

  Довідково

  Для одержання одноразової грошової допомоги членами сімей загиблих необхідно звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації та мати з собою такі документи:

  заяву на отримання одноразової грошової допомоги, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, куди буде перераховано допомогу;

  копію документа, що посвідчує особу;

  копію свідоцтва про смерть загиблого члена родини;

  копію ідентифікаційного номера;

  копії документів, що підтверджують родинні стосунки (свідоцтво про одруження, свідоцтво про народження);

  письмову згоду інших членів сім’ї на виплату допомоги;

  довідку про склад сім’ї та довідку про доходи (для утриманця).