• In English
 • Третій енергоблок Запорізької АЕС підключено до енергомережі
  опубліковано 22 травня 2014 року о 14:18

  22 травня 2014 року енергоблок № 3 Запорізької АЕС було підключено до мережі після дострокового закінчення планового середнього ремонту.

  «Дострокове завершення планового ремонту на енергоблоці №3 Запорізької АЕС це внесок атомників у забезпечення енергетичної безпеки країни», зазначив генеральний директор Запорізької АЕС В'ячеслав Тищенко.

  За його словами, дострокове завершення ремонту при високій якості проведення робіт стало можливим завдяки виконанню великого обсягу підготовчих робіт у міжремонтний період, цілодобовим графіком ведення робіт за основними напрямами ремонту і високої кваліфікації ремонтного персоналу.

  В ході ремонту виконані середній ремонт реакторної установки з вивантаженням палива з активної зони, ремонт парогенератора, головного циркуляційного насоса, систем безпеки та інші регламентні роботи.

  При плануванні та проведенні ремонту основним пріоритетом була підтримка на максимально високому рівні безпеки і надійності роботи обладнання.

  І сьогодні з упевненістю можна сказати, що діяльність Запорізької АЕС це надійна запорука стабільності і підйому української економіки.

  Довідка. Енергоблок №3 ЗАЕС знаходився в середньому ремонті з 23 березня 2014 року по 22 травня 2014 року. Його тривалість склала 60 діб при плані 67 діб.