• In English
 • Відбувся ряд семінарів щодо застосування в Україні чистих вугільних технологій
  опубліковано 22 травня 2014 року о 14:45

  Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Вадим Улида взяв участь у заключному семінарі за підсумками проекту «Демонстрація, ознайомлення та застосування в Україні чистих вугільних технологій (ЧВТ) та технологій уловлювання та складування вуглецю (УСВ)».

  Захід відбувся 22 травня у Великому конференц-залі НАН України. У семінарі взяли участь представники Національної академії наук України, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, генеруючих компаній та електростанцій, представників Делегації Європейського Союзу в Україні, посольств країн ЄС, США і Японії та міжнародних банків.

  Під час семінару-звіту заслухано доповіді провідних експертів та підбито підсумки виконання проекту, а також відбулася презентація книги «Сучасні розробки Інституту вугільних енерготехнологій Національної академії наук України для теплової енергетики», написаної експертами проекту.

  Нагадаємо, виконання проекту «Демонстрація, ознайомлення та застосування в Україні чистих вугільних технологій (ЧВТ) та технологій уловлювання та складування вуглецю (УСВ)» здійснював Інститут вугільних енерготехнологій НАН України протягом 2011-2014 років. Проект профінансовано Європейською Комісією.

  Мета проекту – демонстрація, розповсюдження та застосування сучасних технологій, які забезпечують ефективну роботу електростанцій з високими техніко-економічними та екологічними показниками.