• In English
 • Відбулась нарада Мінмолодьспорту з керівниками федерацій з олімпійських видів спорту
  опубліковано 21 травня 2014 року о 16:44

  20 травня 2014 р. відбулася спільна нарада Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету та керівників 41 спортивної федерації з олімпійських видів спорту та фізкультурно-спортивних товариств.

  На зустрічі обговорювались питання реформування галузі фізичної культури і спорту, шляхи залучення додаткових коштів, терміни фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств. В ході обговорення також порушувалися теми захисту громадянської позиції спортсменів, кадрової політики, боротьби з корупцією та функціонування об'єктів спортивного призначення, які залишилися на території АР Крим.

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов розповів присутнім про поточний стан справ в галузі та подальші кроки Міністерства щодо розвитку фізичної культури та спорту в Україні.

  У свою чергу, президент НОК Сергій Бубка зазначив, що у середині травня Національний олімпійський комітет отримав для українських спортсменів від Міжнародного олімпійського комітету фінансову допомогу у розмірі 3,5 млн. грн. Ці кошти будуть спрямовані на поворотні позики національним збірним команда, що беруть участь у міжнародних змаганнях та навчально-тренувальних зборах.

  За підсумками наради підготовлені доручення для вирішення вищезазначених питань.