• In English
 • Андрій Дещиця виступив перед представниками політичних та експертних кіл ФРН
  опубліковано 21 травня 2014 року о 09:24

  Перебуваючи у Берліні з робочим візитом, в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця виступив у Німецькому товаристві зовнішньої політики перед представниками політичних та експертних кіл ФРН, дипломатичного корпусу, акредитованого в Берліні, та німецькими журналістами на тему «Криза в Україні як європейська та глобальна дилема». У ході жвавої дискусії по завершенні виступу в.о. Міністра закордонних справ України відповів на численні запитання аудиторії.

  У рамках зустрічі Андрія Дещиці з керівниками та активістами провідних організацій закордонного українства Німеччини у центрі уваги перебували питання внутрішньополітичної ситуації в Україні, підготовки до президентських виборів. Учасники дискусії обмінялися думками з питань ролі української громади у проведенні у ФРН заходів, спрямованих на популяризацію української культури як складової іміджу нашої держави.

  Під час зустрічі в.о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці з Федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку ФРН Ґердом Мюллером сторони обговорили перспективи українсько-німецького співробітництва у фінансово-технічній сфері, а також механізми підвищення його ефективності. Німецький урядовець повідомив про готовність Берліна надати необхідну консультативну допомогу для підтримки соціально-економічних реформ та збільшити обсяги допомоги Україні у поточному році до 45 млн. євро. В.о. Міністра висловив вдячність німецькій стороні за рішення надавати фінансову допомогу та передав пропозиції української сторони щодо перспективних напрямів співпраці.

  В.о. Міністра закордонних справ України також дав ексклюзивне інтерв’ю німецькій газеті «Тагесшпіґель».