• In English
 • Людмила Денісова: 68% дітей планується оздоровити цього року
  опубліковано 20 травня 2014 року о 17:34

  У 2014 році в Україні оздоровлять майже 2,6 млн. дітей шкільного віку. З них - 26,6% школярам буде організовано лікування, 41% - матимуть відпочинок. Про це на брифінгу за результатами Всеукраїнської селекторної наради щодо підготовки відпочинку та оздоровлення дітей у 2014 році повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Міністр відзначила, що цього року відпочинуть та оздоровляться також 548 дітей з Криму, які переїхали на материкову частину України. Їхній відпочинок буде організовано безпосередньо на місці їхнього теперішнього перебування.

  Загалом всі регіони вже готові до проведення з 1 червня оздоровчої кампанії для дітей. При цьому у деяких закладах окремих областей виявлені незначні порушення, які буде ліквідовано найближчим часом”, – зазначила Людмила Денісова.

  Крім того Міністр наголосила, що оздоровити своїх дітей планують також у Донецькій та Луганській областях. „Незважаючи на військовий стан, керівництво цих регіонів має оптимістичні плани щодо проведення оздоровчої кампанії для дітей. На ці потреби вже виділені необхідні кошти з обласних і міських бюджетів”, – сказала Людмила Денісова. Вона закликала керівництво інших регіонів України забезпечити всебічну допомогу східним областям.

  Водночас Людмила Денісова повідомила, що на окупованій території Криму знаходяться 122 дитячі оздоровчі заклади, серед яких і Міжнародний оздоровчий центр „Артек”. За словами Міністра, в цьому році Україна не зможе забезпечити оздоровлення дітей в даних закладах. Щороку на півострові відпочивали та оздоровлювалися 59 тис. українських дітей.