• In English
 • Столичні медики провели «День здоров’я» у парку імені Тараса Шевченка
  опубліковано 20 травня 2014 року о 16:07

  У парку імені Тараса Шевченка відбулась інформаційно-оздоровча акція «День здоров’я», присвячена Всесвітньому дню боротьби з гіпертонією.

  У медичних наметах та автомобілях швидкої допомоги, що розмістились біля пам’ятника Кобзарю, усі охочі мали можливість отримати безкоштовну фахову консультацію лікарів-санологів, кардіологів, ендокринологів та сімейних лікарів, виміряти артеріальний тиск та перевірити рівень цукру у крові.

  Крім того, у парку було розміщено намет Київського міського центру здоров’я, лікарі якого консультували учасників акції щодо ведення здорового способу життя та відмови від шкідливих звичок, а також роздавали інформаційні матеріали з даної тематики.

  Майданчик Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зібрав же найбільшу кількість присутніх. Чимало учасників акції виявили бажання не тільки навчитись основам надання першої медичної допомоги, але й особисто потренуватись на спеціальних манекенах.

  «Подібні «Дні здоров’я» – вкрай важливі профілактичні заходи. Перш за все вони спрямовані на акцентування уваги населення щодо своєчасного попередження серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, лікуванні гіпертонічної хвороби, а також відмові від шкідливих звичок, дотриманні раціонального харчування та фізичної активності», – зауважила виконуюча обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Київської МДА Алла Арешкович.

  Нагадаємо, що ініціювали та провели захід Міністерство охорони здоров’я України, Департамент охорони здоров’я КМДА за підтримки Громадської Ради МОЗ України та Всеукраїнського Лікарського Товариства.