• In English
  • На Одещині захисників Вітчизни забезпечать земельними ділянками
    опубліковано 20 травня 2014 року о 14:04

    Головне управління Держземагентства в Одеській області за дорученням керівника земельного відомства Сергія Рудика започатковує програму соціальної підтримки сімей військовослужбовців Збройних Сил України та прикордонної служби, які на сьогодні виконують свій військовий обов’язок із охорони та захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України. Так, передбачається забезпечити захисників Вітчизни земельними ділянками на території Одеської області для ведення особистого селянського господарства, садівництва та дачного будівництва.

    Ініціативу землевпорядників підтримали керівники області. Після складання відповідних списків та визначення потреби у земельних наділах розпочнуться роботи щодо виділення землі військовослужбовцям.

    «Події, що відбуваються в Україні, не можуть залишити нікого байдужим. У цей важкий для нашої держави час українські військові демонструють усьому світу справжній героїзм, незламність духу і стійкість до випробувань. Військовики беззаперечно заслужили на шану і увагу держави та громади. Саме тому ми докладемо незмірних зусиль, аби довести цю шляхетну справу до логічного завершення, щоб уже невдовзі  військовослужбовці та їхні родини отримали земельні ділянки», – наголосив начальник Головного управління Держземагентства в Одеській області В’ячеслав Тарнавський.