• In English
 • Остап Семерак: Уряд хоче "достукатися" до кожного громадянина, у тому числі на Сході
  опубліковано 19 травня 2014 року о 18:07

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак провів зустріч із делегацією Фонду імені Фрідріха Еберта. У ході зустрічі обговорювалася готовність України до президентських виборів, які відбудуться 25 травня та антикризові реформи.

  «Проведення Президентських виборів зараз надважливе завдання. Прем’єр-міністр сьогодні підкреслив, що Уряд докладає усіх зусиль, аби кожен українець міг скористатися своїм правом голосувати», – зазначив урядовець іноземним гостям.

  «Виборці сьогодні забезпечені правом і можливістю підтримати на виборах кандидатів тих політичних сил, які їм до вподоби. У виборчому процесі всі забезпечені достатньою кількістю інформації. ЦВК є належним інструментом проведення виборів і вона виконала всі часові рамки передбачені в законі», – наголосив урядовець.

  Міністр Остап Семерак запевнив,що Уряд продовжує активний діалог з українським суспільством через формат Національних круглих столів та виїзних урядових засідань. «Цього тижня Уряд знову проведе своє засідання в одному з обласних центрів, також відбудеться черговий Національний круглий стіл», – зазначив Остап Семерак. «Уряд хоче «достукатися» до кожного громадянина, у тому числі на Сході. Усі громадяни України мають право напряму говорити з Урядом про проблеми, тому що ми є Урядом громадян», – наголосив Міністрів.