• In English
 • Михайло Коваль: Держава високо цінує самовідданість та професіоналізм українських військовослужбовців
  опубліковано 16 травня 2014 року о 18:51

  Сьогодні, 16 травня, у Вінниці в рамках проведення виїзного засідання Уряду виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль відвідав Командування Повітряних Сил Збройних Сил України. У штабі Командування генерал-полковник Михайло Коваль провів робочу нараду із керівним складом Повітряних Сил та заслухав командувача виду ЗС України генерал-полковника Юрія Байдака щодо стану справ у виді Збройних Сил.

  Під час проведення наради виконуючий обов’язки Міністра оборони України підкреслив, що Збройні Сили залучаються до виконання завдань в рамках проведення антитерористичної операції в межах чинного законодавства України.

  «Держава високо цінує самовідданість і професіоналізм українських військовослужбовців під час виконання бойових завдань та вживає заходів щодо посилення їх соціального захисту», – наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Перебуваючи на командному центрі Повітряних Сил, керівник вітчизняного оборонного відомства перевірив виконання особовим складом завдань з управління військами та організацію взаємодії. Зокрема, ознайомився з роботою структур управління та відображення інформації про політ екіпажів чергових сил в рамках виконання завдань за призначенням.