• In English
 • Вірю, що наші військові збережуть мирне небо над Україною, - В. Гройсман
  опубліковано 16 травня 2014 року о 12:43

  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військових, що беруть участь в Антитерористичній операції (АТО) на Сході України урядовці, які сьогодні у Вінниці в рамках робочого візиту відвідали військову частину Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

    Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та Віце-прем’єр Володимир Гройсман висловили слова подяки військовослужбовцям за проявлений героїзм, патріотизм, наголосивши, що їх проблеми і проблеми їхніх сімей не залишаться осторонь держави.

  Арсеній Яценюк вручив військовим ключі від 9 квартир у Вінниці.

  «Ми з 2000 року не отримували квартир. Сподіваємося, що сьогоднішня подія стане традицією і житлові питання військових поступово вирішуватимуться», - сказав Олег Плакотнюк, командир військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

  У свою чергу Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що житло – це лише маленька часточка того, чого насправді заслуговують військові, які сьогодні під кулями захищають Україну від окупантів.

  «Коли країні важко – їй потрібні Герої, які віддають частину себе, а іноді – своє життя для збереження життя інших. Вірю, що наші військові збережуть мирне небо над Україною», - сказав Володимир Гройсман.