• In English
 • У Києві протягом доби до Міського координаційного центру для допомоги біженцям із Криму звернулися 30 осіб
  опубліковано 16 травня 2014 року о 11:56

  У Департаменті соціальної політики КМДА повідомили, що протягом доби до Міського координаційного центру із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням жителів Автономної Республіки Крим, звернулися 30 осіб.

  Крім того, фахівці центру продовжують надавати консультації з різноманітних питань, переселенців і з інших регіонів України. Серед найбільш хвилюючих: пенсійне забезпечення, працевлаштування та влаштування дітей до навчальних закладів столиці.

  Зв’язатися з Міським координаційним центром можна за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

  Телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

  Основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби за необхідністю вирішують питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім, хто цього потребує, у медзакладах комунальної власності столиці тощо.