• In English
 • Андрій Дещиця взяв участь у конференції "Нова європейська політика: від слів до дій"
  опубліковано 15 травня 2014 року о 21:30

  В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця взяв участь у конференції «Нова європейська політика: від слів до дій».

  У своєму виступі на конференції в.о. Міністра закордонних справ А.Дещиця поінформував про кроки, які здійснив Уряд України протягом останніх місяців на шляху європейської інтеграції нашої держави, особливо наголосивши на важливості підписання політичної частини Угоди про Асоціацію 21 березня ц.р.

  Глава зовнішньополітичного відомства висловив задоволення триваючим інтенсивним діалогом та відновленням взаємної довіри між Україною і ЄС.

  А.Дещиця позитивно відзначив проведення 13 травня ц.р. у Брюсселі першого спільного засідання Уряду України та Колегії Європейської Комісії, результатом якого стали не лише підписані двосторонні угоди, а й, що важливіше, встановлення прямих контактів між міністрами та комісарами ЄС.

  В.о. Міністра закордонних справ також окреслив першочергові завдання у контексті подальшого розвитку відносин між Україною та ЄС, зокрема підписання після виборів Президента України економічної частини Угоди про асоціацію, перехід до ІІ-ої (імплементаційної) фази Плану дій з лібералізації візового режиму, реалізацію Європейського порядку денного реформ для України, який має стати програмою першочергових дій для українського Уряду на найближчий час, а також спільні з ЄС зусилля, спрямовані на стабілізацію ситуації в східних регіонах України.