• In English
 • Остап Семерак розповів європейським аналітикам про найбільші загрози, що постали перед Україною
  опубліковано 15 травня 2014 року о 20:28

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак поінформував провідних європейських аналітиків, які займаються міжнародною тематикою, про ситуацію в Україні.

  Остап Семерак висловив сподівання, що експерти різними способами доноситимуть у своїх країнах правду про Україну. «Україна сьогодні як ніколи потребує того, щоб про неї говорили правду за кордоном», – зазначив урядовець.

  Міністр розповів закордонним гостям, у яких умовах доводиться працювати нинішньому Уряду. «Віримо, що після президентських виборів ситуація в нашій країні зміниться на краще», – сказав він.

  Остап Семерак також відзначив, що сьогодні однією з найбільших проблем України, крім діяльності терористичних угруповань та агресії Росії, є корупція. За його словами, Уряд бореться з корупцією, ухвалюючи разом з Парламентом відповідні закони.

  Міністр Кабінету Міністрів України також визнав, що організація виборів у східному регіоні України потребує більше зусиль, ніж на решті її території. «Але влада робить усе можливе, щоб убезпечити волевиявлення громадян. Для цього працюють і силові структури держави – МВС, СБУ і громадські активісти», – сказав Остап Семерак.

  У зустрічі взяли участь 23 експерти, зокрема Майкл Емерсон, старший науковий співробітник Центру європейських політичних досліджень (Бельгія), Нейл Мелвін, директор Програми зі збройних конфліктів і управління конфліктами (Швеція), Ніку Попеску, старший аналітик Інституту ЄС з досліджень у сфері безпеки (Франція), Ендрю Вілсон, старший політичний співробітник Європейської ради з міжнародних відносин (Великобританія).

  Після спілкування з Міністром Кабінету Міністрів іноземним гостям представили новостворений Центр підтримки реформ.  Остап Семерак запросив аналітиків долучатися до співпраці з Центром.