• In English
 • На засіданні Громадської ради при Держземагентстві представлено 10 кроків для подолання корупції у земельних відносинах
  опубліковано 15 травня 2014 року о 18:10

  Голова Держземагентства України Сергій Рудик взяв участь у засіданні Громадської ради при Держземагентстві, на якій було презентовано “10 кроків для подолання корупції у земельних відносинах”, розроблених членами ради.

  Представники громадськості, зокрема, запропонували реформувати процедуру безоплатної приватизації земельних ділянок, стандартизувати вимоги до складання землевпорядної документації, а також зробити Державний земельний кадастр по-справжньому публічним та зручним.

  Сергій Рудик, у свою чергу, запевнив представників громадськості у готовності відомства і його особисто у конструктивній співпраці. Особливо він звернув увагу на необхідності втілення нових ідей, які унеможливлять ведення корупційної діяльності у сфері земельних відносин та пообіцяв поінформувати громадськість про ключові проекти нормативно-правових актів, розробки яких від Держземагентства України вимагає сьогодення.

  Крім того, члени Громадської ради розглянули пропозиції Мінрегіону щодо внесення змін до Конституції України, та отримали від представників відомства докладну інформацію стосовно ефективності витрачання у минулому році бюджетних коштів на проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності.