• In English
 • Держінформнауки та ГО "Філософія Серця" підписали меморандум про співробітництво
  опубліковано 15 травня 2014 року о 17:33

  Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації та Громадська організація «Філософія Серця» підписали меморандум про співробітництво.

  Меморандум підписано з метою підвищення комп’ютерної грамотності населення, насамперед передпенсійного та пенсійного віку, подолання цифрової нерівності, ознайомлення громадян із можливостями надання адміністративних послуг за допомогою електронних сервісів тощо.

  Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко під час підписання Меморандуму високо оцінив проекти ГО «Філософія серця», які спрямовані на розвиток активного громадянського суспільства, сприяють соціальній адаптації людей старшого віку до реалій стрімкого розвитку цифрових технологій та, зрештою, підтримують впровадження електронного урядування в країні.

  «Такі ініціативи не просто підвищують комп’ютерну грамотність людей старшого віку – вони мають надзвичайно велике соціальне значення, адже залучають населення до процесів е-управління, підвищують рівень їхньої самореалізації, відкривають перед ними нові можливості і перспективи», - заявив Володимир Семиноженко.

  Так, соціальний проект «Університет третього віку» спрямований на створення в Україні системи безперервної, неформальної освіти людей передпенсійного та пенсійного віку на базі територіальних центрів соціального обслуговування. У процесі його реалізації на всій території України заплановано відкрити понад 350 факультетів інформаційно-комунікаційної компетентності, на яких навчатиметься до 20 тис. людей пенсійного віку на рік.

  «Підписання Меморандуму про співпрацю між Держінформнауки та ГО «Філософія серця» - це приклад державно-громадянського партнерства», -переконаний В.Семиноженко .

  Довідково

  ГО «Філософія Серця» - громадська, неурядова, неприбуткова організація, створена у 2007 році з метою напрацювання і впровадження соціальних проектів в життєво важливі сфери для соціуму. Діяльність організації поширюється на всій території України, а також на держави ЄС і СНД.

  Соціальний проект «Університет третього віку - вікно у світ. Українські перспективи» - пілотний проект, який стартував у 2013 року та зараз активно набирає обертів. Проект впроваджується за сприяння Міністерства соціальної політики у партнерстві з місцевою владою, соціально відповідальним бізнесом і міжнародними грантовими інституціями.