• In English
 • Спілка ректорів ВНЗ України закликає взяти найактивнішу участь у виборах Президента України
  опубліковано 13 травня 2014 року о 13:00

  Упродовж кількох місяців Україна переживає важкі часи, що ослаблює нашу країну в усіх сферах суспільного життя. Ще не згасли у пам’яті трагічні події в Криму, пов’язані з агресією Російської Федерації, а вже зараз твориться беззаконня на Сході України. Агресори з чужої країни та скуплені сепаратисти тероризують, калічать і вбивають наших громадян, глумляться над українською символікою, намагаються порушити єдність українського народу і розділити нашу державу.

  Вища школа в усі часи історичного розвитку країни була прикладом цивілізованості і прогресивності у прийнятті доленосних рішень для свого народу і держави. Викладачі і студенти вищих навчальних закладів України у цих складних умовах мають об’єднатися навколо високого прагнення вибору європейських цінностей, адже кожен з нас розуміє, що освіта і наука можуть успішно розвиватися лише у відкритому глобалізованому суспільстві. Саме ви - багатомільйонна академічна спільнота - маєте стати переконливим прикладом для всього українського народу у виборі цивілізаційного напрямку розвитку нашого суспільства і держави.

  25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. Це надзвичайно відповідальна подія для суспільства та майбутнього держави.

  Спілка ректорів вищих навчальних закладів України закликає керівників, викладачів і студентів університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та училищ України взяти найактивнішу участь у голосуванні, мобілізувати на вибори свої родини і своїх друзів. Обирайте того кандидата на посаду Президента України, якому ви довіряєте і який забезпечить європейське майбутнє для вас, ваших рідних, близьких і для всієї країни.

  Пам’ятаймо, що лише наша згуртованість і відданість державі може зупинити ворога і принести мирне та заможне життя для українських громадян, байдужість буде на користь нашим недругам!