• In English
 • Товаровиробники-експортери Київщини отримають доступ баз даних бізнес-партнерів країн-членів ЄС за принципом "єдиного вікна"
  опубліковано 13 травня 2014 року о 12:51

  Товаровиробники Київщини, зацікавлені в експорті товарів до ЄС, матимуть можливість отримати інформацію про потенційних контрагентів через систему доступу до баз даних бізнес-партнерів країн-членів ЄС за принципом "єдиного вікна". Про це повідомив українських експортерів Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації.

  При цьому, товаровиробники Київщини можуть звертатись до єдиного, на даний час, комерційного Європейського бізнес реєстру (EuropeanBusinessRegister – EBR).

  Ресурс EBR надає користувачам за принципом "єдиного вікна" доступ до баз даних комерційних реєстрів, що дозволяє отримати  офіційну інформацію стосовно більше ніж 20 млн. компаній у 13 державах–членах ЄС (Австрія, Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Латвія, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Іспанія, Швеція), а також у Гібралтарі та Норвегії.

  З інформацією про доступні веб-ресурси щодо європейських контрагентів, їх юридичного статусу, фінансової надійності можна ознайомитися  на веб-сторінці Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації в розділі «Зовнішньоекономічна діяльність», підрубрика «Оголошення для суб'єктів ЗЕД».