• In English
 • Керівництво МОН зустрілося з заступником Державного секретаря США Річардом Стенгелем
  опубліковано 12 травня 2014 року о 19:47

  12 травня 2014 року відбулася зустріч керівництва Міністерства освіти і науки України із заступником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки з питань громадської дипломатії та зв'язків з громадськістю Річардом Стенгелем.

  Пан Стенгель прибув до Києва в рамках робочої поїздки до Європи, яка триватиме до 16 травня.

  Річард Стенгель зазначив, що Україна має абсолютну підтримку президента Барака Обами та Державного секретаря Джона Кері. Присутній на зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джефрі Пайєт заявив, що Сполучені Штати готові допомагати Україні та, зокрема, Міністерству у цей кризовий період. Американська сторона вже зараз працює над спеціальною програмою з підвищення кваліфікації для державних службовців та педагогів. Окрім того, США готові збільшувати кількість програм мобільності та обміну між українськими та американськими студентами.

  Під час зустрічі пан Стенгель також підкреслив, що США зацікавлені разом з Урядом України докладати спільних зусиль для розбудови національної ідентичності та зміцнення єдності країни.

  Міністр освіти і науки України Сергій Квіт розповів про першочергові виклики у реформуванні системи освіти, які стоять перед Міністерством.

  Інна Совсун, Перший заступник Міністра, поінформувала американських колег щодо суті реформ та змін, які відбуваються в освітній сфері. Американська сторона запевнила, що готова допомагати у конкретних проектах та чекає на запити Міністерства.

  Зазначимо, зустріч у Міністерстві освіти і науки ініційована американською стороною та була першою серед запланованих заходів американської делегації в Україні.