• In English
 • Коментар МЗС у зв'язку з реакцією прес-служби Кремля на так звані "референдуми" в Донецькій і Луганській областях
  опубліковано 12 травня 2014 року о 19:05

  Коментарі, висловлені Кремлем стосовно т. зв. «референдумів» в Донецькій та Луганській областях, жодним чином не сприяють деескалації становища.

  Висловлюючи «повагу» до заходів, які відбулися в умовах терору бойовиків, російська сторона визнає прийнятність для себе практики залякування людей, неприхованих фальсифікацій та зневаги до будь-яких демократичних процедур. Це суперечить усім загальновизнаним міжнародним принципам і стандартам.

  Розраховуючи на «практичну реалізацію підсумків референдумів», Кремль прямо заохочує нелегітимні дії. Росія вдається до чергових маніпуляцій з так званими «референдумами», чим знову вводить в оману міжнародне співтовариство. 

  Така практика маніпуляцій на настроях людей ніколи не буде прийнятною для України. Наших громадян натомість цікавить справжній діалог, в центрі якого стоять не питання зміни кордонів, а реальні й болючі соціальні, економічні та політичні проблеми.

  Уряд України вкотре підтверджує відданість справі національного діалогу єдності, який охоплюватиме всіх людей доброї волі з усіх регіонів нашої держави. З цією метою в нашій державі буде розпочато масштабний проект «круглих столів», який дозволить усім почути один одного і порозумітися на основі закону і демократичних цінностей.