• In English
 • КМДА: Сьогодні про підвищення ціни на проїзд у метрополітені не йдеться
  опубліковано 12 травня 2014 року о 18:10

  Інформація про те, що найближчими днями ціну на проїзд у метрополітені підвищать удвічі – не відповідає дійсності, заявив голова КМДА Володимир Бондаренко.

  «Це чергова провокація. І спричинена вона фактом оприлюднення результатів аудиту роботи київського метрополітену. Результати цього аудиту відверто вражаючі. Так, наприклад, закупівля запчастин для рухомого складу перевищувала реальну вартість на 35%! А такий вид діяльності, як реклама в метро, взагалі показувався як збитковий, хоча реальна картина зовсім інша», – сказав Володимир Бондаренко.

  Водночас, за його словами, міська влада ліквідовує таку корупційну складову діяльності, як несанкціонована торгівля при вході та виході до станцій метрополітену і багато іншого.

  «Наслідком цієї фронтальної перевірки є не підвищення цін на проїзд для киян, а повернення вкрадених коштів та звільнення керівництва метрополітену. Тут також є предмет для реагування компетентних органів відносно службових осіб. Хочу заспокоїти киян: на сьогодні про підвищення ціни на проїзд у метрополітені не йдеться. Я і надалі буду вести жорстку боротьбу з різними корупційними схемами: шлях звільнення та притягнення до відповідальності пройде ще не один чиновник. І такими відверто примітивними речами, як оббріхування, мене не зупинити», – запевнив Володимир Бондаренко.