• In English
 • Ігор Швайка зустрівся з Послом Королівства Саудівська Аравія
  опубліковано 12 травня 2014 року о 16:44

  12 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Саудівська Аравія в Україні Джудією Алхазалом. Під час зустрічі Міністр наголосив на важливості для України продовження та активізації співробітництва з Королівством Саудівська Аравія, зокрема в галузі сільського господарства.

  Міністр Ігор Швайка подякував за підтримку України Королівством Саудівська Аравія та повідомив, що першочерговим завданням Уряду України та Міністерства, зокрема, є наповнення реальним змістом постанов і законів України. Водночас Міністр зауважив, що в Україні достатня законодавча база для захисту інтересів іноземних інвесторів. Питання полягає лише в тому, чи всі чиновники дотримуються законів України.

  У свою чергу пан Джудія Алхазал поінформував, що саудівський інвестор надзвичайно зацікавлений у співпраці з Україною.

  Також під час зустрічі були обговорені питання двостороннього співробітництва, зокрема:

  - щодо зняття заборони на експорт м’яса птиці до Королівства Саудівська Аравія;

  - щодо візиту делегації Міністерства сільського господарства КСА до України з метою ознайомлення зі станом справ у сфері ветеринарного контролю в Україні;

  - щодо налагодження регулярних поставок зернових (ячмінь та пшениця) до КСА;

  - щодо співробітництва в галузі вівчарства.

  Наприкінці зустрічі Ігор Швайка підкреслив, що співробітництво між Україною та КСА є важливим для України. Цьому свідчить також нарада Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, під час якої одним з питань була активізація співпраці з КСА.

  На запрошення Міністра відвідати міжнародну-виставку «Агро-2014» Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Саудівська Аравія в Україні Джудія Алхазал повідомив, що з радістю візьме особисту участь у заході.