• In English
 • Полтавщина і Одещина отримали нові "швидкі"
  опубліковано 12 травня 2014 року о 16:07

  Станція швидкої медичної допомоги Кременчука отримала вісім новеньких автівок, а в Одеській області виїхали на лінії 40 машин екстреної медичної допомоги.

  Під час вручення ключів від новеньких швидких голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук пообіцяв, що Кременчук додатково отримає ще, як мінімум, чотири авто, серед яких і реанімобіль.

  Загалом автопарк станцій і підстанцій служби екстреної медичної допомоги Полтавської області поповнився 37 новими автомобілями, що будуть передані також Полтаві, Миргороду і Лубнам.

  Усі 37 автомобілів мають сучасне обладнання для надання екстреної медичної допомоги: по чотири набори нош для пацієнтів, систему постачання легень киснем, систему для крапельниць, необхідні діагностичні пристрої. Кожна «швидка» обладнана автономною системою опалення, кондиціонерами. 

  А в Одеській області приступили до роботи 40 машин екстреної медичної допомоги на базі автомобілів Peugeot Boxer.

  Фахівці обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже оформили машини в органах Державтоінспекції, а представники постачальників провели навчання спеціалістів, ознайомили з роботою новітнього обладнання.

  Нині структура Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф налічує 9 станцій швидкої медичної допомоги, 27 підстанцій, 40 пунктів постійного перебування. Парк автомобілів до оновлення становив 221 машину.

  Усі 171 бригада екстреної медичної допомоги Одеської області повністю забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання екстреної допомоги населенню.