• In English
 • Меморандум про співпрацю в галузі освіти між Україною та Японією наповнюється змістом
  опубліковано 08 травня 2014 року о 19:10

  8 травня 2014 року Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Саката.

  Під час зустрічі Тоічі Саката високо оцінив співробітництво України і Японії у науковій та освітній галузі і висловив надію на подальшу інтенсифікацію співробітництва. У контексті подій на південному – сході України Посол звернув увагу на можливість використання японської технічної допомоги для підтримки шкільних закладів. які потребують покращення навчального процесу.

  Під час зустрічі сторони обговорили можливості для наповнення конкретним змістом Меморандуму про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством освіти, культури, спорту, науки і технології Японії підписаного 18 вересня 2012 року.

  Особливу увагу приділили розвитку наукового співробітництва між двома країнами, а саме проведенню у 2014 році в Японії другої Міжнародної українсько-японської конференція з питань науково-промислового співробітництва.

  Сторони обмінялись думками відносно ситуації з анексією Автономної Республіки Крим і ескалацією ситуації на Сході України. Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Тоічі Саката проінформував українську сторону про те, що Уряд Японії розгляне питання надання підтримки Україні у цій складній ситуації.