• In English
 • Відбувся брифінг Юрія Продана в Кабінеті Міністрів України
  опубліковано 08 травня 2014 року о 18:56

  Під час брифінгу на тему: «Робота підприємств енергетичної галузі в умовах кризи і нестабільної ситуації» Міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Продан розповів про кроки Уряду з метою досягнення енергетичної безпеки України.

  Зокрема, наголосив, що в умовах складної ситуації із високою ціною на російський газ здійснюються необхідні заходи щодо використання всіх можливих потужностей для реверсних поставок газу в Україну.

  Міністр поінформував про досягнуті домовленості та результати тристоронніх консультацій у форматі «Україна - ЄС - Російська  Федерація» з проблем постачання та транзиту територією України російського природного газу, які відбулися 2 травня у Варшаві, а також повідомив, що наступного тижня відбудеться черговий раунд тристоронніх консультацій.

  Під час брифінгу Міністр розповів про ситуацію у вугільній галузі. Він наголосив, що в складній політичній ситуації шахтарі виявляють витримку і мудрість. «Ми високо цінуємо позицію шахтарів, які не дають втягнути себе в протистояння, мають витримку у складний час і виходять на роботу, незважаючи на перебої з транспортом, блокпости і провокації бандитських угрупувань, і забезпечують країну вкрай необхідним вугіллям», - сказав він.

  Міністр поінформував про спроби агітувати шахтарів брати участь у референдумах, захопленні адміністративних приміщень, проте вони не мають успіху. Зокрема, така ситуація була  на ДП «Артемвугілля» та ще декількох підприємствах. Він розповів про випадки жорстокого поводження з керівниками підприємств, перешкоджання шахтарям потрапити на роботу.

  Юрій Продан закликав гірників сприяти мирному врегулюванню ситуації, не брати участі в провокаціях, забезпечувати стабільну роботу підприємств.

   

  .