• In English
 • Запорізька область отримала 51 санітарний автомобіль
  опубліковано 08 травня 2014 року о 15:30

  В урочистому врученні автомобілів взяли участь заступник Голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Мотовиця, директор-головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Станіслав Конаков.

  Наразі отримано 51 автомобіль, з яких 26 сьогодні починають свою роботу. Автомобілі Peugeot Boxer є сучасними високотехнологічними автомобілями, що поєднують в собі безпеку, комфорт, надійність, паливну економічність, екологічність. Мікроклімат у кабіні забезпечується системою кондиціонування повітря, а в салоні - автономною автоматичною кліматичною установкою, освітлення - світлодіодними світильниками. Так само встановлена система освітлення навколо автомобіля, система світлової та звукової сигналізації з гучномовцем. Враховуючи важкі умови експлуатації, наявність на борту великої кількості медичного електрообладнання встановлена додаткова акумуляторна батарея. Салон автомобіля виконаний з пластикових панелей, що підвищує його практичність, зносостійкість, відповідає санітарним нормам і забезпечує простоту, якість і зручність санобробки. Отримані автомобілі швидкої медичної допомоги повністю укомплектовані медичним обладнанням для діагностики невідкладних станів та надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі хворим та постраждалим, а також моніторування життєвих функцій на шляху транспортування пацієнтів в лікувально-діагностичні заклади Запорізької області.

  Отримання автомобілів дозволить працівникам служби швидкої медичної допомоги надавати екстрену допомогу жителям Запорізької області на більш новому і високому рівні.

  Заплановано, що у 2014 році в область приїде 66 нових автомобілів швидкої медичної допомоги на базі Peugeot Boxer типу А2 -8, типу В -50 і типу С -  8.