• In English
 • "Парад культур" збере у Києві та Київській області представників понад 20 країн світу
  опубліковано 08 травня 2014 року о 14:26

  Міжнародний фестиваль "Парад культур" відбудеться в Києві та в Київській області 31 травня - 3 червня. Організатор заходу - ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур" за підтримки Київської міськдержадміністрації, Київської облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, "Парку Київська Русь", Національного Київського університету ім. Т.Г.Шевченка.

  Проект збере представників більш як 20 країн світу. Про це повідомила Тетяна Сучкова, президент ГО "Міжнародний культурний союз "Парад культур", під час міжнародної конференції "Культура волонтеріату. Міжнародне партнерство в освіті", що відбулася у Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка.

  "31 травня у Києві розпочнеться "Парад культур", спрямований на презентацію та культурну взаємодію країн світу. Це перший проект такого масштабу, він збере разом представників із 23 країн світу. Програма заходу включатиме, зокрема, музичні та спортивні події, ярмарку майстрів, фестиваль національних кухонь, бізнес-форум", - зазначила Тетяна Сучкова.

  Вона підкреслила, що "Парад культур" покликаний презентувати багату культурну спадщину України та країн-учасниць фестивалю. Мета проекту – закласти міцну основу для багаторічної співпраці між країнами у сферах культури, туризму, економіки, бізнесу. Проект також працюватиме на імідж Києва як відкритого культурного простору.

  На фестиваль, зокрема, прибудуть делегації з країн Африканського Союзу, з Німеччини, Ізраїлю, Молдови. Натомість не приїдуть гості з Росії.

  Бюджет фестивалю формується в основному за спонсорські кошти, частину коштів від концерту, що відбудеться 31 травня, заплановано передати на реконструкцію Хрещатика.

  Як зазначалося, фестиваль "Парад культур" проходитиме на трьох основних майданчиках. Він відкриється на Оболонській набережній; продовжиться в "Парку Київська Русь" (Київська область, Обухівський район), включатиме виставку технологій та інновацій на конференції "Україна і світ. Можливості країн світу для України" в готелі "Русь".