• In English
  • Столична влада розглядає можливість насичення центру Києва громадським транспортом
    опубліковано 08 травня 2014 року о 14:10

    Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк провів нараду, на якій розглядалося питання продовження або відродження декількох тролейбусних маршрутів у центрі Києва на виконання доручення очільника міськдержадміністрації Володимира Бондаренка. Голова КМДА переконаний, що розвиток сучасного комунального транспорту дозволить зменшити потік приватних авто в центральну частину столиці та поліпшити стан пасажирських перевезень у цілому.

    «Існує міжнародний рух, який звучить як «Місто для людей, а не для машин». Тож, одним із завдань сьогодні для нас є пошук варіантів, яким чином Київ може долучитися до світової практики. Нам необхідно відмовити киянина їхати в центр машиною, але для цього треба запропонувати альтернативу, а саме: новітній громадський транспорт, новітню логістику та систему управління муніципальним транспортом. На жаль, в один момент ми цього зробити не можемо, тому необхідно просуватися у зазначеному напрямку крок за кроком і починати з центральної частини міста», – зазначив Михайло Костюк.

    Голова КМДА Володимир Бондаренко неодноразово зазначав, що розвиток громадського транспорту в центрі столиці дозволить з’єднати між собою культурні, ділові, адміністративні та історичні об’єкти.