• In English
 • Представники місії ОБСЄ відвідали Миколаївщину
  опубліковано 08 травня 2014 року о 11:14

  Миколаїв відвідали представники місії ОБСЄ на чолі з Осмо Ліппоненом. Це вже десята їх поїздка до регіону.

  На зустрічі з головою Миколаївської облдержадміністрації Миколою Романчуком і головою обласної ради Тарасом Кремінем обговорювалася поточна ситуація в області та заходи, які вживає влада для збереження стабільності напередодні святкування Дня Перемоги.

  Микола Романчук визнав, що ситуація дуже складна, але контрольована, і головне завдання - забезпечити спокій в ім'я збереження цілісності країни. Він заявив про наміри влади з метою громадської безпеки відмовитися від проведення 9 травня масових акцій.

  Голова облдержадміністрації також повідомив про проведення зустрічей з військовими і представниками правоохоронних структур, у ході яких досягнуто домовленості про вжиття додаткових заходів з захисту Миколаєва та Очакова від можливих посягань екстремістів. Особливу увагу до водної акваторії обіцяє проявити керівництво підприємств морегосподарського комплексу.

  Тарас Кремінь ознайомив гостей з настроями в регіоні та розповів про політичний діалог,  що дозволяє дещо знижувати загострення пристрастей.

  Представники місії ОБСЄ також були проінформовані про ту увагу, яку сьогодні приділяють військовослужбовцям на Миколаївщині.

  Сторони домовилися про продовження контактів. Представники місії ОБСЄ запрошені до Миколаєва та Очакова для моніторингу ситуації навколо святкування Дня Перемоги.