• In English
 • На Житомирщині формується батальйон територіальної оборони
  опубліковано 08 травня 2014 року о 10:46

  У Житомирській області створюється нове військове формування – батальйон територіальної оборони, котрий буде підпорядковуватися Генеральному штабу Збройних Сил України. Новостворений батальйон дислокуватиметься у Новограді-Волинському. Зараз обласне керівництво працює над тим, щоб забезпечити матеріально-технічну базу військової казарми.

  Штат батальйону фактично сформований завдяки призовним військовозобов’язаним, але до лав військового формування також запрошують добровольців, котрі прагнуть служити народові України та захищати її незалежність і свободу.

  Сьогодні патріотично налаштована громадськість організовується в добровільні формування з охорони громадського порядку та державного кордону. Так, на Житомирщині діє громадський батальйон «Полісся».

  Новостворений батальйон захищатиме та охоронятиме спільно з прикордонними підрозділами державний кордон з Республікою Білорусь у межах Житомирської області; охоронятиме та оборонятиме важливі об’єкти області; здійснюватиме боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.