• In English
  • Керівництво Держсільгоспінспекції в Кіровоградській області відсторонено від роботи
    опубліковано 07 травня 2014 року о 12:55

    Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка неодноразово наголошував, що будь-який натяк на корупційні прояви у системі Мінагрополітики з боку посадовців тягнутиме за собою моментальні відповідні дії, а чиновники будь-якого рівня будуть притягуватися до відповідальності, встановленої законом. Так, сьогодні з метою ліквідації корупційних проявів тривають перевірки територіальних структур центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується через Міністра.

    Зокрема, за вчинення дій, у яких виявлено факти, що суперечать нормам чинного законодавства Голова Держсільгоспінспекції Микола Поєдинок відсторонив від виконання повноважень начальника Держсільгоспінспекції в Кіровоградській області Бориса Драпака та його першого заступника Антоніну Ковальову. Крім того, створено комісію з проведення службового розслідування відносно обласних посадовців.  

    Микола Поєдинок відзначив, що усі посадовці, які будь-яким чином мали відношення до корупційних дій та сприяли цьому, по-перше, понесуть покарання згідно з нормами чинного законодавства, а по-друге, ніколи не працюватимуть у структурі інспекції.