• In English
 • 12 нових автомобілів отримала Дніпродзержинська станція швидкої меддопомоги
  опубліковано 07 травня 2014 року о 16:24

  У цьому році автопарк Дніпродзержинської станції швидкої меддопомоги поповниться 14 новими автомобілями. Наразі 12 з них вже отримано. Ключі від новеньких авто вручив медикам станції Перший заступник Голови Дніпропетровської ОДА Анатолій Крупський.

  Дніпродзержинська станція швидкої меддопомоги обслуговує жителів міста, а також 4 прилеглих районів – загалом понад 273 тис. людей.

  До складу станції входять 7 підстанцій, 18 пунктів постійного базування бригад. На станції працюють 37 цілодобових бригад: 20 – по місту, 17 – у сільській місцевості. Медичну допомогу надають 60 лікарів та 240 фельдшерів.

  Щороку працівники станції здійснюють близько 104 тис. виїздів на виклики до пацієнтів.

  Довідка

  На Дніпропетровщині триває оновлення автопарку служби швидкої меддопомоги. Наразі із запланованих 90 машин область вже отримала 73. Інші 17 «швидких» станції регіону отримають впродовж року. Кожна з нових машин повністю укомплектована сучасним обладнанням, яке значно розширює можливості лікарів у наданні меддопомоги їх пацієнтам.

  На Дніпропетровщині працює 282 бригади швидкої меддопомоги. Загальна кількість пунктів тимчасового базування – 138. Автомобілі «швидкої» 100% обладнано GPS-навігацією, в усіх диспетчерських встановлені архіватори мовлення. Всі бригади забезпечено засобами радіо- та мобільного зв’язку.

  За перший квартал поточного року прибуття бригад на виїзд за 10 хвилин у міській місцевості становить 90%, а на виїзд за 20 хвилин у сільській місцевості – 92,2%.

  У службі швидкої медичної допомоги Дніпропетровщини працюють 433 лікаря та 1 567 фельдшерів, які стовідсотково пройшли спеціалізацію за фахом «Медицина невідкладних станів».