• In English
 • Арсеній Яценюк побував у таборі АТО в районі Слов'янська
  опубліковано 07 травня 2014 року о 13:34

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк побував у таборі антитерористичної операції в районі міста Слов’янськ, де дислокуються підрозділи АТО.

  Арсеній Яценюк ознайомився з умовами в таборі антитерористичної операції, поспілкувався з бійцями.

  Глава Уряду передав українським захисникам перші чотири із 42 БТР-4Е, придбані за спеціальною програмою Уряду для спецпідрозділу «Омега» Національної гвардії України.

  Глава Уряду звернувся до бійців АТО зі словами подяки: «Від імені Уряду України хочу вам сказати велике дякую і низько вклонитись за те, що ви під кулями ідете захищати країну. Вам велика шана за вашу доблесть, звитягу і волю».

  «Сьогодні для мене дуже важливий день, тому що я потиснув руку кожному з вас», - сказав він.

  За словами Арсенія Яценюка, українські бійці показали – «навіть якщо в Росії більша армія, більше військових споряджень і сил, у нас є набагато сильніше – наша воля і дух».

  Глава Уряду зазначив, що попри складні умови в країні Кабінет Міністрів знаходить можливість підтримати армію фінансово, матеріально і технічно: «Ми боремось за країну і її майбутнє. Дякую особовому складу Збройних сил України, Національної гвардії, МВС, СБУ за боротьбу, за доблесть, за силу. Перемога буде за нами. Слава Україні

  Прем’єр-міністр України вручив бійцям, які беруть участь в АТО, нагородну вогнепальну зброю, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «За воїнську доблесть», годинники від імені Прем’єр-міністра України, почесні грамоти Кабінету Міністрів України. Низці бійців антитерористичної операції присвоєні позачергово військові звання.

  Так, за сумлінне та зразкове виконання службово-бойових завдань, активну участь в антитерористичній операції Кабінет Міністрів України нагороджує Почесною грамотою:

  - полковника СТАРЧЕНКА Олега Олександровича;

  - підполковника ТАГАНОВА Андрія Володимировича;

  - майора ТИМОШЕНКА Леоніда Миколайовича;

  - капітана ЛАВРЕНЮКА Андрія Юрійовича;

  - прапорщика ПАСТУШКА Віктора Вікторовича.

  За сумлінне та зразкове виконання службово-бойових завдань, активну участь в антитерористичній операції відзначаються цінним подарунком – годинником від імені Прем`єр-Міністра України:

  - полковник ПОБИВАНЕЦЬ Геннадій Юрійович;

  - підполковник РЯБОКІНЬ Микола Миколайович;

  - майор ВАКУЛЕНКО Геннадій Юрійович;

  - майор ПОМАЗУЄВ Володимир Володимирович.