• In English
 • Працівників ГУ Міндоходів та податкових інспекцій у Донецькій області евакуйовано
  опубліковано 07 травня 2014 року о 12:16

  Працівників Головного управління Міндоходів у Донецькій області евакуйовано через значне скупчення людей поблизу будівлі.

  «Наш пріоритетжиття та безпека наших працівників та їх родин. Ми залишаємося на постійному зв’язку з керівниками наших підрозділів у Донецькій та інших областях південного та східного регіону і тримаємо ситуацію під контролем», – сказав Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.

  Із міркувань безпеки кілька днів тому також було евакуйовано працівників податкової інспекції Слов’янська, Краматорська та Костянтинівки. Платники податків здійснюють сплату платежів в електронному вигляді.

  Нагадаємо, що 30 квітня група агресивно налаштованих осіб здійснила спробу захопити приміщення Головного управління Міндоходів Донеччини. Однак після переговорів з керівництвом відомства вони залишили приміщення.

  За статистикою відомства, питома частка надходжень до зведеного бюджету України у 2013 році, включно з великими платниками, розташованими на території Донецької області, становила 9,1%.