• In English
 • Тріумфатори Кубка світу зі спортивної ходьби повернулися на Батьківщину
  опубліковано 07 травня 2014 року о 10:57

  Збірну команду України зі спортивної ходьби – тріумфаторів Кубка світу, що проходив 3-4 травня в Тайцані (Китай),  зустріли в аеропорту «Бориспіль». Чемпіонів вітали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, заступник Міністра молоді та спорту України – керівник апарату, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, а також рідні і близькі спортсменів, їхні прихильники та вболівальники.

  Вітаючи спортсменів на Батьківщині, Дмитро Булатов зауважив, що за всю історію вітчизняної легкої атлетики жодного разу українські майстри спортивної ходьби не досягали такого результату.

  «Вперше нам вдалося завоювати золоту медаль, причому оформити «золотий дубль» в індивідуальних і командних змаганнях. Це феноменальний успіх української легкої атлетики», – наголосив Міністр.

  Він також підкреслив, що Міністерство зі свого боку зробило все можливе для того, аби цей успіх відбувся. «Незважаючи на всі складнощі з бюджетом ми забезпечили проведення навчально-тренувальних зборів, на яких наші атлети мали можливість підготуватися,  і ось ми маємо результат», - сказав Міністр.

  Дмитро Булатов висловив впевненність, що високі результати, показані на Кубку світу 2014 року, стануть запорукою нових успіхів всієї нашої команди на світових і європейських чемпіонатах.

  Нагадаємо, що українці вперше в історії виграли командний кубок і завоювали індивідуальне «золото». Наші майстри спортивної ходьби на 20 км випередили визнаних світових лідерів – росіян і китайців. При цьому переможець Руслан Дмитренко встановив національний рекорд України – 1:18.37 год. Також на Кубку світу зі спортивної ходьби на дистанції 20 км національний рекорд України (1:27.27 год) повторила наша атлетка Людмила Оляновська. Такий самий час у 2008 році в Сумах показала Віра Зозуля.