• In English
 • ОБСЄ відіграє важливу роль у процесі деескалації ситуації в південних та східних областях України відповідно до Женевських домовленостей
  опубліковано 06 травня 2014 року о 20:24

  В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця зустрівся у Відні з Діючим головою ОБСЄ, Головою Федерального департаменту зовнішніх справ, Президентом Швейцарської Конфедерації Дідьє Буркгальтером.

  Сторони підтвердили важливу роль ОБСЄ у деескалації ситуації в південних та східних областях України та наголосили на необхідності повного виконання домовленостей, досягнутих у Женеві 17 квітня.

  Обговорюючи пропозицію німецької сторони щодо проведення ще однієї зустрічі у Женеві з врегулювання ситуації в Україні, А.Дещиця поінформував, що Україна рішуче налаштована на виконання положень існуючого Женевського документа та очікує конструктивних кроків з боку РФ, яка повинна засудити терористичну діяльність підтримуваних та інспірованих російською стороною озброєних формувань на Півдні та Сході України.

  А. Дещиця та Д. Буркгальтер наголосили на важливому значенні позачергових президентських виборів 25 травня ц.р. для нормалізації ситуації в Україні.